Pousada Dos Cuiabas
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Εκκλησία του Άγιου Ιωάννη του Ευαγγελιστή απέχει 1 χλμ. από το άνετο ξενοδοχείο Pousada Dos Cuiabas Tiradentes που προσφέρει μπαρότσαρκα.
ΠοΛιτιστικό ΚέΝτρο Yves Alves βρίσκεται επίσης σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια. Εκκλησία του Sao Francisco de Paula είναι επίσης σε απόσταση 1,1 χλμ. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Tiradentes βρίσκεται σε κοντινή απόσταση, σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια.
Το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει ιδιωτικά μπάνια στα δωμάτια.
Το Pousada Dos Cuiabas προσφέρει επίσης μπουφέ πρωινού. Οι πελάτες θα απολαύσουν βραζιλιάνικη κουζίνα στο Plataforma do Sabor, που βρίσκεται σε απόσταση 1 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cachoeira Sao Jose4,4 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Tiradentes800 μ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Κλειδί
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποιος σταθμός τρένων βρίσκεται κοντά στο άνετο ξενοδοχείο Pousada Dos Cuiabas;
Ο πλησιέστερος στο άνετο ξενοδοχείο Pousada Dos Cuiabas σταθμός τρένων είναι Tiradentes και απέχει 20 λεπτά με τα πόδια. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Pousada Dos Cuiabas;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Dos Cuiabas μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε το κατοικίδιό μας σε τo ξενοδοχείο Pousada Dos Cuiabas;
Ναι, σε τo ξενοδοχείο Pousada Dos Cuiabas επιτρέπονται κατοικίδια.